27.06.2017 - 2

27 червня 2017 р. у залі засідань вченої ради Чорноморського національного університету імені Петра Могили з нагоди річниці Конституції України відбувся навчально-практичний семінар на тему: «Реалізація конституційних повноважень прокурора щодо підтримання публічного обвинувачення та забезпечення оскарження незаконних судових рішень», на якому з привітаннями та доповідями виступили прокурор Миколаївської області Тарас Дунас, перший заступник прокурора Миколаївської області Олександр Білоус; ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко, суддя апеляційного суду Миколаївської області Володимир Гулий, директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в області Валентин Чистий, доктор юридичних наук, професор  Олександр Кириченко суддя Корабельного районного суду м. Миколаєва Олексій Непша, кандидат юридичних наук , викладач Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Олена Сидоренко та керівники управлінь прокуратури Миколаївської області і  прокурори місцевих прокуратур Миколаївської області.

27.06.2017

Найбільшу зацікавленість викликала розгорнута доповідь доктора юридичних наук професора О. А. Кириченка, з повним текстом якої можна ознайомитися за посиланням – (Завантажити файл).

Эта запись была опубликована 29.06.2017в 13:42. В рубриках: Новини інституту. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Комментарии пока закрыты, но Вы можете оставить трекбек со своего сайта.