Лекція на тему: «Друга світова війна та Голокост: історична пам’ять і «війна пам’ятей».

23 березня 2017 р. в Інститут історії, політології та права  Миколаївського національного університету виступив перед студентами к. і. н. Ігор Щупак – директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», директор музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», директор видавництва «Прем’єр» з відкритою лекцією на тему: «Друга світова війна та Голокост: історична пам’ять і «війна  пам’ятей». У виступі були розглянуті «гострі» питання історії України та  проведено аналіз сучасний подій в житті нашої держави. В використаній презентації наочно продемонстровано форми та методи пропаганди та навіювання певних політичних кліше серед великих мас людей.

DSC02599

Студенти мали можливість задати запитання автору великої кількості шкільних підручників та публікацій на різні історичні теми. Всі бажаючі отримали в подарунок книжки та методичні розробки автора. Між керівництвом інституту та представником інституту вивчення Голокосту «Ткума» було проведено консультативне спілкування та розглянуто форми подальшої співпраці як на рівні інститутів, так і студентів. Бібліотека інституту отримала велику кількість навчальної літератури від видавництва «Прем’єр».

DSC02604