Навчально-освітній візит до університету Ліон-2 імені братів Люм’єр (Франція)

Викладаяі кафедри політології (авідувач кафедри політології  професор Н.О.Ніколаєнко та доцент І.Є.Ворчакова)  у складі робочої групи ведучих університетів України, здійснила навчально-освітній візит до університету Ліон-2 імені  братів Люм’єр (Франція) в рамках проекту «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України».  Результатом стало обговорення проблем і перспектив системи підготовки докторів філософії (РНd)  в галузі політології на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, розробка навчальних програм та вироблення рекомендацій щодо вдосконалення існуючої нормативно-правової бази, організаційних, методичних та інституційних засад діяльності сучасної аспірантури.