VI  Міжнародна наукова конференція “Beyond Camps and Forced Labour”

Упродовж 10-12 січня 2018 року в Лондоні на базі університету Біркбек (Birkbeck, University of London) та Бібліотеки Віннер (The Wiener Library) проходила VI  Міжнародна наукова конференція “Beyond Camps and Forced Labour”.

Для участі в конференції було запрошено близько 160 вчених з Австралії, Австрії, Албанії, Великобританії, Греції, Ізраїлю, Італії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Словенії, США, Угорщини, України, Франції, Чехії, Чілі, Швейцарії, Швеції.

Єдиним учасником з України (як і з країн СНД загалом) був доцент Навчально-наукового інституту історії, політології та права МНУ імені В.О. Сухомлинського А.А. Погорєлов, який виступив з результатами власних досліджень на тему: “The unknown photos and letters of the Ukrainian Ostarbeiters as a source of research of the forced labor of the Mykolaiv region’s population in Germany and Austria during the Second World War”.

Організаторами конференції є знані наукові установи Великобританії:

Birkbeck, University of London (London, UK);

Imperial War Museums (London, UK);

Pears Institute for the study of Antisemitism (Birkbeck, University of London);

Royal Holloway, University of London (London UK);

The Wiener Library (London, UK);

University of Wolverhampton  (Wolverhampton, UK).