Круглий стіл «Соціально-політичні виклики гібридної війни: в контексті інформаційної безпеки Південного регіону України»

В стінах навчально-наукового інституту історії, політології та права відбувся круглий стіл на тему «Соціально-політичні виклики гібридної війни: в контексті інформаційної безпеки Південного регіону України»

В заході  приймали участь науковці, студенти Миколаївського національного університету ім. В.Сухомлинського, Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, Миколаївського національного аграрного університету. Метою круглого столу  постав комплексний аналіз соціально-політичних, історичних та інформаційно-психологічних аспектів гібридної війни та актуалізація вивчення складових інформаційної безпеки Південного регіону України. До розмови долучився Олексій Полегкий – доктор політичних наук, член відділу досліджень політичних комунікацій Антверпенського університету (Бельгія), запрошений співробітник Інституту російських студій Національного університету Ченчжи (Тайвань) з  актуальною та цікавою доповіддю «Дискурсивні війни та рефлексивне управління в контексті російсько-української війни».

Всі учасники круглого столу наголошували на небезпечності новітнього способу ведення збройних конфліктів як на локальному так і на геополітичному рівнях і як наслідок – виникає необхідність детального вивчення  проблематики гібридної війни та створення відповідних програм задля протидії агресорам, що застосовують методи гібридних війн.