Смирнов Олександр Ігорович

Науковий ступінь, вчене звання: старший викладач

 Спеціальність:освіта, повна вища. Спеціаліст: педагогіка і методика середньої освіти. Історія.

Коло наукових інтересів: археологія Нижнього Побужжя.

 е-mail: smyrnovl@ukr.net


 Робочі програми навчальних дисциплін

Дисципліни:

Археологія

Антропологія

Підводна археологія

Історія та культура України


Список наукових публікацій

Міжнародна діяльність: договір з державним музеєм Ермітаж Санкт-Петербург (Росія), з Uniwersytetem im. Adama Mickiewicz (Poznan, Polsce), з Institut des Deserts et des Steppes (Paris – France).

Профіль науковця

ORCID https://orsid.org/0000-0002-7849-3840
Scopus https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57211498869
Академія Google https://scholar.google.ru/citations?hl=ru&pli=1&user=jn9xQqwAAAAJ

Нагороди:

2005 рік – Нагороджений Почесною грамотою Миколаївської обласної держадміністрації за активну життєву позицію, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток області за підсумками 2005 року. (Почесна грамота)

2006 рік – Нагороджений грамотою Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за значні успіхи в справі виховання обдарованої молоді, залучення ії до науково-дослідницької роботи.(Грамота)

2006 рік – Нагороджений почесним дипломом Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України за упровадження у навчально-виховний процес перспективних освітніх технологій.(Диплом)

2006 рік – Нагороджений дипломом Лауреата обласної премії ім. Миколи Аркаса за видатні досягнення в подальшому розвитку духовності української та інших національних культур на Миколаївщині (Диплом).

2007 рік – Нагороджений грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток національної освіти, туризму, краєзнавства, впровадження сучасних методів навчання і виховання учнівської молоді, плідну науково-педагогічну діяльність з нагоди 60 – річчя Миколаївського обл. Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (Грамота).

2007 рік – Нагороджений грамотою УОНУ облдержадміністрації за особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління засобами туризму і краєзнавства та з нагоди 60 – річчя МОЦТКЕ УМ (Грамота).

2007 рік – Нагороджений почесним дипломом за особистий внесок у розвиток освітніх інновацій (Диплом).

2008 рік – Нагороджений грамотою Управління освіти і науки облдержадміністрації, як переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращій навчально-методичний матеріал туристсько – краєзнавчої тематики (Грамота).

2008 рік – Нагороджений дипломом Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації за активну участь у ІІ Всеукраїнської конференції присвяченій 130 – річчю від дня народження М.О.Макаренко (Грамота).

2008 рік – Нагороджений Почесною грамотою університету з нагоди 95 – річчя МДУ ім. В.О.Сухомлинського (Грамота).

2008 рік – Нагороджений грамотою МОНУ, як лауреат Всеукраїнського конкурсу на кращій навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики 2007 року. – автор програми гуртка «Археологічне краєзнавство» (Грамота).

2009 рік – За активну участь в організації та проведенні в м. Миколаєві Днів європейської спадщини, вагомий особистий внесок у дослідження і збереження пам’ятки археології – поселення фінальної бронзи «Дикий Сад» нагородити Почесною грамотою Миколаївського міського голови (Грамота).

2009 рік – За вагомий особистий внесок у розвиток науки, відкриття ряду нових пам’яток підводної археології та історії оголошена подяка Департаменту підводної спадщини України (Подяка).

2010 рік – Нагороджений дипломом Миколаївської облдержадміністрації, як переможець обласного конкурсу робіт молодих вчених Миколаївської області в номінації «Гуманітарні науки» (Диплом).

2010 рік – за вагомий внесок у розвиток аматорського театрального руху України. Оголошена Подяка (Подяка).

2010 рік – Нагороджений Почесним дипломом Міністерства освіти і науки України за вагомий творчий внесок у розвиток освітніх інновацій (Диплом).

2012 рік – Нагороджений дипломом Миколаївської облдержадміністрації як лауреат обласного конкурсу «Майбутнє Миколаївщини» у номінації «За наукові досягнення» (Диплом).

2012 рік – Нагороджений дипломом Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України у номінації «За наукові досягнення» (Диплом).

2012 рік – Нагороджений почесною грамотою за патріотичне виховання, сприяння відродженню історичної спадщини, та з нагоди 68- річниці визволення Миколаївщини від німецько-фашистських загарбників (Грамота).

2012 рік – Нагороджений почесної грамотою за активну участь у реалізації проекту «Молодь за права людини», повну та всебічну підтримку у взаємодії з органами внутрішніх справ(Грамота).

2012 рік – Оголошена подяка за плідну працю і високу фахову майстерність в галузі підводної археології, особистий вагомий внесок в реалізації підводно-археологічної експедиції «Берег Богів» (Подяка).

2013 рік – Нагороджений іменним годинником від президента України за «Кінбурн – 2012», особистий вагомий внесок в реалізації підводно-археологічної експедиції.

2013 рік – Нагороджений дипломом Миколаївської облдержадміністрації, як переможець обласного конкурсу робіт молодих вчених Миколаївської області в номінації «Гуманітарні науки» (Диплом).

2013 рік – Нагороджений грамотою Управління освіти і науки облдержадміністрації.

2014 рік – Нагороджений грамотою Управління освіти і науки, Миколаївської обласної держ. адміністрації.

2014 рік – Нагороджений грамотою Міністерство оборони України.

2014 рік – Свідоцтво “Горожанин года-2014”

2014 рік – нагороджений ювілейною медаллю “До 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка”

2014 рік – нагороджений нагрудним знаком “Лідер Освіти” Миколаївська область.

2015 рік – Нагороджений Почесною грамотою Миколаївської обласної держадміністрації

2015 рік – Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед Миколаєвом».

2015 рік – Нагороджений орденом «За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеню.

2015 рік – нагороджений медаллю МВС України (За боротьбу з економічними злочинами).

2015 рік – нагороджений Орденом «За мужність» – ІІІ ступеню.

2015 рік – нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни».