Читальний зал

За роки свого існування бібліотека стала важливою складовою навчально-виховного й наукового процесів в Інституті історії, політології та права МНУ ім. В.О. Сухомлинського. Історія бібліотеки почала свій відлік з 1988 року. Тоді на історичному факультеті було вирішено відкрити читальний зал. Книжковий фонд на той час становив 1854 примірники. В 1991 р. була розпочата, а влітку 1993 р. закінчена робота по організації абонемента на факультеті. У вересні 1993 р. фонд абонементу налічував 9188 книг. У 1995 р. загальний фонд бібліотеки складав вже 29 тисяч примірників. Сьогодні бібліотека Інституту історії, політології та права має два відділи: абонемент і читальний зал. Послугами бібліотеки користуються студенти, магістранти, аспіранти, викладачі та співробітники інституту. В 2015 р. фонд бібліотеки становить 34 240 примірників. Значну частину фонду складають підручники, навчальні посібники з історичних та суспільно-політичних дисциплін, методична, науково-популярна, довідкова література та фонд рідкісних видань. Інформаційні, наукові та навчальні потреби користувачів на даний час забезпечують два бібліотекарі: Блєднова Валентина Прокопівна та Кисиленко Олена Миколаївна. Бібліотекарі продовжують дбати про безперервне поповнення книжкових фондів та каталогів, організовують тематичні виставки літератури, беруть участь у проведенні різноманітних заходів в інституті. Враховуючи вимоги сьогодення, бібліотека була, є і буде берегинею вікових надбань, накопичувальним та інформаційним центром, кораблем, на якому юнги усіх поколінь стають адміралами.

Блєднова
Блєднова Валентина Прокопівна – провідний бібліотекар наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського. В бібліотеці Інституту історії, політології та права працює з 1992 року.

Кисиленко
Кисиленко Олена Миколаївна – провідний бібліограф наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського. З 1993 р. працює в бібліотеці Інституту історії, політології та права.