Автор: denal80 | 06.11.2017 | 6:18 | В рубриках: Без рубрики

25.10.17. на базі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка пройшла міжнародна конференція присвячена актуальним проблемам безпеки. Конференція об’єднала студентів, аспірантів та наукових співробітників провідних вищих навчальних закладів України. Для безпосередньої участі в науковому заході до КНУ ім. Т. Шевченка завітав представник  МНУ ім. В. О. Сухомлинського студент 3-го курсу інституту історії, політології та права Рубаняк Назарій. Студентом була висвітлена робота під назвою «Збройні конфлікти у постбіполярну добу міжнародних відносин», де було визначено класифікацію та підходи до такого поняття як «збройний конфлікт». Детально було розглянуто приклади військових протистоянь постбіполярної епохи та визначені можливі варіанти ведення збройних конфліктів та зокрема їх результати та наслідки.  Приємно вразив високий рівень підготовки всіх учасників, а запеклі наукові дискусії видалися цікавими та продуктивними.

Эта запись была опубликована 06.11.2017в 18:13. В рубриках: Без рубрики. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Комментарии пока закрыты, но Вы можете оставить трекбек со своего сайта.