Автор: denal80 | 08.12.2017 | 9:09 | В рубриках: Без рубрики

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та в рамках патріотичного виховання студентської молоді 5 грудня 2017 року відбулась бесіда-зустріч студентів нашого інституту зі старшим солдатом 1-го механізованого батальйону 28-ї окремої механізованої бригади Неродою Максимом Анатолійовичем. В ході зустрічі Максим Анатолійович урочисто передав Прапор нашої держави, з яким перебували бійці бригади на передових позиціях, до Музею нашого університету. Слава і шана нашим воїнам, які захищають спокій кожного з нас!!!

Эта запись была опубликована 08.12.2017в 09:12. В рубриках: Без рубрики. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Комментарии пока закрыты, но Вы можете оставить трекбек со своего сайта.