Студентський турнір з історії на історичному факультеті

4 квітня 2019 р. на історичному факультеті відбувся студентський турнір з історії. В інтелектуальному двобої зійшлися 4 команди зі студентів 1-3 курсу: «Антанта», «Приречені на перемогу», «Нексус», «Бівень». Турнір проводився з метою залучення студентської молоді до активної науково-дослідної діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань. Членами журі стали доктор історичних наук, професор Тригуб О. П.,  кандидат історичних наук, доцент Щукін В. В., магістр історії та археології Довбня В. В.

Форма проведення змагання вимагала від студентів не тільки глибоких знань з історії, а й вміння дискутувати, обґрунтовувати думку, полемізувати.

Учасники турніру зробили його по-справжньому захоплюючим, надзвичайно напруженим. Юні історики продемонстрували не тільки добре знання матеріалу, який виходив далеко за межі навчальної програми, але й масштабне мислення, майстерне володіння словом, толерантність у веденні дискусії, цілеспрямованість у досягненні.