Випуск магістрів 2019

26 грудня 2019 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського на історичному факультеті відбулися урочистості з нагоди вручення магістерських дипломів студентам-випускникам цього навчального року. У цей день омріяний диплом отримали 50 висококваліфікованих фахівців, що здобули професійні кваліфікації “Магістр освіти, викладач історії”, “Магістр історії та археології, етнолог”, “Магістр історії та археології, археолог” та “Магістр зі спеціальності політологія, політолог”.

У святкових урочистостях взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи МНУ імені В. О. Сухомлинського Кузнецова О.А., декан історичного факультету Господаренко О.В., завідувачі кафедр, викладачі, співробітники, батьки та друзі випускників.

Світлина від Катерини Валентирової.

Світлина від Alexander Matyushenko.