Нескореним переможцям присвячується…

До Дня захисника України викладачі кафедри історії Л.М. Хрящевська, Г.М. Маринченко та Т.Ю. Іванова організували для студентів-істориків справжнє занурення в розуміння суті свята ЗАХИСНИКА України.

Так, 12 жовтня студенти 364-ї та 114-ї групи стали учасниками презентації виставки інформаційно-просвітницьких стендів «Проти Голіафа», що відбулася на базі Миколаївської обласної наукової бібліотеки.

Експозиція, створена Українським інститутом національної пам’яті, Центром досліджень визвольного руху та Укрінформом, присвячена жінкам і чоловікам з УПА, які кинули виклик двом тоталітарним режимам.

По завершені презентації, студенти мали можливість ближче ознайомитися із змістом стендів, поставити питання організаторам презентації і своїм викладачам.