Журналістика як віддзеркалення актуального сьогодення

16 листопада до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України у рамках студії «Мистецтво слова» на платформі Zoom відбулося онлайн-засідання «Журналістика як віддзеркалення актуального сьогодення».

Про одну з найвпливовіших та найпрестижніших професій у всьому світі учасники заходу дізналися з «перших рук» від миколаївського журналіста Віктора Дяченка.

Організатор: Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека

Студенти факультету педагогіки та психології кафедри історії (спеціальності 032 Історія та археологія та 014.03 Середня освіта (Історія)) залучилися до даного заходу. Активну участь проявили студенти 2 курсу (Савінко А., Бурцев І., Гізатуліна М., Гриценко Б., Ходарченкова А., Дубова А., Мельничук В.) та 5 курсу (Сантар Р., Клопотовська А., Назарова Ю., Куса О., Батрак В.)

Як максимально об’єктивно подавати актуальну інформацію, аналізувати її та особливості роботи на телебаченні знають тепер і історики.