ВРУЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ МИКОЛАЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА МІСЬКОЇ РАДИ

Про найприємніше у непрості часи! Велика радість – це можливість тішитись успіхами студентів, які своїм сумлінним навчанням, активною громадською позицією, плідною науковою діяльністю прославляють ім’я alma mater! МНУ імені В. О. Сухомлинського, маєш талановитих, непересічних, класних вихованців, якими уся університетська родина пишається! Сьогодні найяскравіші з них були нагороджені Стипендіями міського голови міської ради за підсумками діяльності у 2019-2020 рр.

Щиро вітаємо студентів кафедри історії Апуневич Олександру та Рубаняка Назарія – лауреатів Стипендії 2020! Нехай ця нагорода стане для кожного з вас переконливим доказом правильності обраного шляху та надасть мотивації для подальших життєвих та професійних, у майбутньому, звершень!

Олександра Апуневич та Рубаняк Назарій