«Караїми. Історія і культура»

7 грудня студенти третього курсу спеціальності 032 Історія та археологія долучитися до ІІ науково-практичної онлайн-конференції «Караїми. Історія і культура», яка відбулася в рамках обласної Цільової національно-культурної програми «Збереження і розвиток етнічної, культурної й мовної самобутності національних меншин в Миколаївській області» за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

Організатори: караїмське історико-культурологічне товариство «Мурат» і ГС «Рада національних товариств Миколаївської області».

Студенти-історики отримали нову і цікаву інформацію про корінний народ України – караїмів, їх історію і культуру, внесок у розбудову України та Миколаївщини.