Працюємо на результат: Мастер класс “Перевернутый класс в дистанционке”

Формування успішного, креативного та готового до практичної реалізації своїх знань та вмінь в майбутній професії – пріоритетне завдання кафедри історії.

З цією метою, студенти 4 та 5 курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія під керівництвом к.і.н., ст. викладача Маринченко Г.М., в рамках підготовки до активної виробничої практики та вивчення курсів з методики викладання історії, долучились до чергового майстер-класу директора Belgian Educational Council, міжнародного експерта з освітніх технологій, тренера Аксани Позднякової, на тему «Перевернутий клас в дистанційному навчанні».

Цікавий теоретичний матеріал, практичні поради та інтерактив в прямому ефірі.

По переду ще 2 (два) насичені майстер-класи від професіонала своєї справи Аксани Позднякової.

Ми чекаємо, ви з нами?

Реєстрація за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhgg-e5fSbC96aflVMKyOyjLhnrI5ZA1nUyxKcSBr0QjyQPA/viewform?fbclid=IwAR0bcHAN58OCPU6UyduF2ost5nBb9dRZgPNM6-hxpFtPBTxtZnt-SMTU9Cw