Лабораторія молодіжних ініціатив «ГОшка»: Євгенія Ткаченко

Формування успішного, креативного та соціально-активного професіонала – пріоритетне завдання кафедри історії. З цією метою викладачі кафедри постійно залучать студентів спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологіядо різних заходів та зустрічей з потенційними роботодавцями та просто активними та креативними лідерами.

Так, 29 січня 2021 р. студенти-історики мали можливість, завдяки лабораторії молодіжних ініціатив «ГОшка» Миколаївської обласна бібліотека для юнацтва, поспілкувались із молодою громадською активісткою з міста Луцьк, тренером спеціалізованого тренінгу «Залучення та координація волонтерів» навчальної програми «Молодіжний працівник» Євгенією Ткаченко.

Говорили про молодіжні ініціативи, альтернативні варіанти організації дозвілля для молоді, зокрема про авторське право і чому не варто користуватися Torrent та багато чого цікавого для активної студентської молоді.

Більше деталей за посиланням: http://unbib.mk.ua/