ЗНО-2021: РЕЄСТРАЦІЮ РОЗПОЧАТО

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 1 лютого і триватимедо 5 березня включно.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно:

· створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА». Випусникам поточного року варто звернути особливу увагу на вибір навчальних предметів для проходження ДПА та ЗНО.

· підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років)

отримативід регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання