Віртуальна екскурсія рідним містом:вулиця Декабристів

Формування професіонала, обізнаного у всіх тонкощах своєї справи – пріоритетне завдання кафедри історії. З цією метою викладачі кафедри постійно залучать студентів спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія до участі у заходах історико-краєзнавчого спрямування. Адже справжній історик отримує звання не тільки під час аудиторних занять у навчальному закладі.

Так,5 лютого 2021 р., студенти першого та другого курсів спеціальностей 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія долучалися віртуальної мандрівки-екскурсії однією з вулиць міста Миколаїв, вулицею Декабристів від  провідної бібліотекарки Оксани Криловської.

Висловлюємо подяку модератору зустрічі від Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва А.Р. Алієву, завідувачу відділу соціокультурної діяльності молоді.