«Ольвія – перша урбанізація»

Формування успішного, креативного та соціально-активного професіонала – пріоритетне завдання кафедри історії. З цією метою викладачі кафедри постійно залучать студентів спеціальності 032 Історія та археологіята 014.03 Середня освіта (Історія) до різних заходів та зустрічей з потенційними роботодавцями.

Як відомо, у 2021 р. виповнюється 120 років як розпочалися систематичні розкопки в Ольвії академіком Б.В. Фармаковським, але «щасливе» місто приховує ще багато таємниць.

Так, 28лютого 2021 р. студенти-історики мали можливість, завдяки Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці, прослухати лекцію виконуючого обов’язки директора Національного історико-археологічного заповідника «Ольвія» С.С. Шеїна «Ольвія – перша урбанізація».

Під час лекції студенти кафедри історії дізналися як розбудовувалося місто Ольвія, про політичне впорядкування та соціально-економічні відносини жителів полісу, культуру та мистецтво ольвіополітів.

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до такого заходу.