Онлайн-лекція «Поліція Миколаєва ХІХ – початку ХХ ст.»

Формування успішного, креативного та соціально-активного професіонала – пріоритетне завдання кафедри історії. З цією метою викладачі кафедри постійно залучать студентів спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія до різних наукових заходів та зустрічей з професіоналами практиками, експертами, фахівцями.

16 березня в рамках вільного університету «Розсекречені історії» при Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці на платформі ZOOM відбулася онлайн-лекція «Поліція Миколаєва ХІХ -початку ХХ ст.», до якої були залучені студенти історики 2 та 5 курсу.

Про історію розвитку окремих служб та підрозділів правоохоронних органів Миколаївщини, дані про соціальний статус поліцейських, складність їхньої роботи та особливості вдосконалення кадрової системи і фінансування органів охорони громадського порядку студенти-історики дізналися від начальника відділу інформації та використання документів державного архіву Миколаївської області Марини Мельник.

Крім того, студенти-історики доповнили та поглибили свої знання з таких курсів як «Музеєзнавство», «Історичне архівознавство», «Історія України».

Please follow and like us: