«Освіта Миколаївщини: наукові орієнтири»

Вже традиційною для майбутніх вчителів та викладачів історії стала участь у засіданнях наукової студії «Освіта Миколаївщини: наукові орієнтири» на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Так, 20 квітня 202р. відбулася зустріч на тему «Науково-дослідницька діяльність як складова іміджу закладів вищої освіти».

Під час роботи наукової студії студенти 3, 4 та 5 курсів спеціальностей 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія отримали інформацію щодо важливість науково-дослідних проєктів для створення позитивного іміджу закладів вищої освіти; основні складові науково-дослідної діяльності;  особливості організації та здійснення наукових досліджень; стандарти міжнародної освітньої та наукової діяльності при підготовці фахівців; студентські наукові дослідження; перспективні напрямки розвитку наукових досліджень згідно з вимогами інноваційного розвитку суспільства.

Дякуємо організаторам за запрошення!!!!