Онлайн-година «Без строку давнини»

Формування успішного, креативного та соціально-активного професіонала – пріоритетне завдання кафедри історії. З цією метою викладачі кафедри постійно залучать студентів спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія до різних наукових заходів та зустрічей з професіоналами практиками, експертами, фахівцями.

19 травня 2021 р. в рамках інформаційно-комунікаційного проєкту «Україна – моя Батьківщина!» при Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці на платформі ZOOM відбулася онлайн-година «Без строку давнини», до якої залучилися студенти історики другого та третього курсів. 

Учасники дізналися про механізми «Великого терору», легітимізацію вбивств та географію поховань репресованих українців, ознайомилися з презентацією нових видань, присвячених означеній проблематиці. Зокрема про нові надходження у фондах Миколаївської ОУНБ розповів керівник Миколаївського обласного центру пошукових досліджень та редакційної діяльності, кандидат історичних наук Сергій Макарчук.

Мали можливість поспілкуватися і з відомою активісткою та дослідницею історії киримли Феруза Ібрагімова, якарозповіла про депортацію кримських татар.

Учасникам зустрічі представлено ілюстративний матеріал для віртуальної виставки «Великий терор: місця пам’яті», який надано Українським інститутом національної пам’яті.

Крім того, студенти-історики доповнили та поглибили свої знання з таких курсів як «Історія України», «Музеєзнавство», «Історичне архівознавство». 

Please follow and like us: