Працюємо на результат: Мастер класс “Личный опыт как инструмент обучения студентов”

21 жовтня 2021 р. відбувся третій майстер-клас п’ятої хвилі освітнього руху «Кіберпедагог» від директора Belgian Educational Council, міжнародного експерта з освітніх технологій, тренера Аксани Позднякової «Особистий досвід як інструмент навчання студентів»

Здобувачі кафедри історії освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» спеціальностей 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія під керівництвом к.і.н., ст. викладача Маринченко Г.М. в рамках підготовки до педагогічної практики та вивчення курсів з методики викладання історії:

💡 ознайомилися з потенціалом нової ролі педагога – консультант;

💡 дізналися відповіді на ряд питань, що турбують не тільки молодих педагогів, а й досвідчених викладачів:

• Чому, виступаючи в ролі консультанта педагогу не варто побоюватися панібратства зі студентами?
  • Що робити, якщо викладач ніколи не працював за фахом, до якого готує здобувачі?
  • Чи може такий педагог виконувати цю роль? Яким чином?

💡 розібрали практичні прийоми.