Онлайн-лекція з історії Миколаївської міської громадської бібліотеки (кінець XIX – початок XXст.)

Формування успішного, креативного та соціально-активного професіонала – пріоритетне завдання кафедри історії. З цією метою викладачі кафедри постійно залучать студентів спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія до різних наукових заходів та зустрічей з професіоналами практиками, експертами, фахівцями.

3листопада 2021 р. в рамках Вільного університету «Розсекречені історії» при Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці на платформі ZOOM відбудеться онлайн-лекція «З історії Миколаївської міської громадської бібліотеки (кінець XIX – початок XXст.)», до якої залучилися студенти історики 2, 3 та 5 курсів.

Про перші роки існування бібліотеки, на основі архівних джерел, щодо відкриття у місті безкоштовних читалень та нових відділень бібліотеки, поповнення книжкового та газетного фондів, кількісних і якісних змін складу читачів, персоналу дирекції та працівників закладу у різні роки студенти-історики дізналися від начальника відділу інформації та використання документів державного архіву Миколаївської області Марини Мельник.

Крім того, студенти-історики доповнили та поглибили свої знання з таких курсів як «Музеєзнавство», «Історичне архівознавство», «Історія України».

Please follow and like us: