Авторський вебінар “Робота учнівства з підручником у контексті нового Державного стандарту базової середньої освіти”.

10 січня 2022 р. відбувся авторський вебінар “Робота учнівства з підручником у контексті нового Державного стандарту базової середньої освіти”.

ВЕБІНАР ПРОВОДИЛИ:

Пометун Олена Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, член кореспондент НАПН України, головний науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України

Олена Пометун, головний науковий співробітник Відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, авторка підручників;

Дудар Ольга Володимирівна , доцентка кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук, авторка підручників.

До вебінару, разом з к.і.н., старшим викладачем кафедри історії Г.М. Маринченко, долучилися здобувачі освіти 3 та 5 курсу денної форми навчання (сертифікати за посиланням).

Очеретяний Є.В., Клименко Л.В. (514)

Берест А.О., Деребальт О.О., Шаповалов Б.В. (314)

Голуб В.В. (364)