Авторський вебінар «Як застосовувати таксономію Б.Блума та формувальне оцінювання в навчанні учнів 5 класу історії та громадянської освіти»

9 лютого 2022 р. відбувся авторський вебінар щодо застосовання таксономії Б.Блума та формувального оцінювання на уроках з історії та громадянської освіти в 5 класі.

ВЕБІНАР ПРОВОДИЛИ:

Пометун Олена Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, член кореспондент НАПН України, головний науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України

Ремех Тетяна Олексіївна – кандидат педагогічних наук, завідувачка відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, провідний науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України

Малієнко Юлія Борисівна – кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України.

До вебінару, разом з к.і.н., старшим викладачем кафедри історії Г.М. Маринченко, долучилися здобувачі освіти спеціальностей 014.03 “Середня освіта (Історія)” та 032 “Історія та археологія” 3-5 курсу денної та заочної форми навчання (сертифікати за посиланням).

Бєляєва К.О., Захарочкіна К.О., Очеретяний Є.В., Клименко Л.В., Мільковська В.С., Волобоєв Д.В. (514)

Кучер Ю.В., Лозован В.В., Таранова А.А. (414)

Берест А.О., Гриценко К.І., Гриценко Б.І., Деребальт О.О., Дубова А.С., Саржевська Д.Д., Шаповалов Б.В. (314)

Логвиненко Я.В., Крамаренко В.О., Кузьмічова Д.І., Сірик А.С. (414/з)