Настановча конференція з практики

25 квітня 2022 року на кафедрі історії проведено настановчу конференцію з виробничої педагогічної практики для здобувачів освіти 4 року навчання спеціальності 014.03 “Середня освіта (Історія)” та 032 “Історія та археологія”, в якій взяли участь методисти та завідуюч кафедри.

Конференція проводилась у дистанційному форматі на платформі Google-Meet.

Здобувачів вищої освіти ознайомили з програмою та основними завданнями практики, з процедурою її проходження.

Окрему увагу методисти приділили особливостям оформлення документації та результатів приактики в умовах воєнного часу.

Завідуюча кафедри історії, професор Н.О. Рижева надала здобувачам освіти методичні поради щодо виконання завдань та побажала їм належним чином виконати програму практики й отримати гарні враження від практичної діяльності.