«Шкільна історична освіта в часи російсько-української війни»

У четверг, 5 травня 2022 року, відбудеться семінар-нарада «Шкільна історична освіта в часи російсько-української війни».

Міністерство освіти і науки України запрошує вчителів історії, науковців і всіх зацікавлених громадян долучатися до онлайн-заходу.

Основні питання для обговорення:
▪️ як розповідати школярам про передумови, характер і наслідки війни росії проти України;
▪️ ключові події, явища і процеси в історії ХХ ст. у сучасних підручниках України та росії: компаративний аналіз змістовного наповнення, ціннісних орієнтацій, методичних підходів до вироблення в учнів критичного мислення;
▪️ перегляд і доповнення шкільних програм у зв’язку з війною росії проти України.

Спікери семінару: фахівці МОН, науковці Інституту історії України НАН, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», представники ЗВО та інші.

Початок о 14:00.

Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН.

Запрошуємо викладачів та здобувачів освіти спеціальностей 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія