ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

23 листопада 2022 р. за ініціативи кафедри історії організовано та проведено профорієнтаційний захід для учнів Врадіївського ліцею № 2 Первомайського району Миколаївської області.

Ліцеїсти, учні 11-А та 11-Б класів, ознайомились з переліком спеціальностей за якими здійснюється , підготовка фахівців в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського та умовами вступу для навчання.

Також познайомилися з освітніми програмами, за якими здійснює підготовку здобувачів вищої освіти кафедри історії, а саме “Середня освіта (Історія)” та “Історія та археологія”.

Дякуємо консультанту комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Врадіївської селищної ради» К.В. Фасій та директору Врадіївського ліцею №2 С.П. Ізбаш за запрошення та можливість поспілкуватися з учнями.

Дякуємо всім присутнім учням  та вчителю математики Н.М. Поплужній за плідно проведений час!