ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

15 грудня 2022 р. за ініціативи кафедри історії організовано та проведено профорієнтаційний захід для учнів Арбузинського ліцею №2 ім. Т.Г. Шевченка Первомайського району Миколаївської області.

Ліцеїсти, учні одинадцятого класу, ознайомились з переліком спеціальностей за якими здійснюється, підготовка фахівців в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського та умовами вступу для навчання.

Також познайомилися з освітніми програмами, за якими здійснює підготовку здобувачів вищої освіти кафедра історії, а саме “Середня освіта (Історія)” та “Історія та археологія”.

Дякуємо консультанту комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Врадіївської селищної ради» К.В. Фасій та директору Арбузинського ліцею №2 ім. Т.Г.Шевченка В.В.Ікленко за запрошення та можливість поспілкуватися з учнями.

Дякуємо всім присутнім учням  та вчителю історій Н.І. Михайлик за плідно проведений час!