ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

2 травня 2023 року кафедра історії організувала і провела профорієнтаційний захід для учнів Ставківського ліцею Веселинівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

Учні 11 класу ознайомились із переліком спеціальностей та освітніми програмами за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, а саме «Середня освіта (Історія)» та «Історія та археологія» кафедрою історії Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського й умовами вступу до ЗВО.
Висловлюємо подяку за допомогу в організації зустрічі директору Ставківського ліцею Веселинівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області Кердікошвілі Л.В. та класному керівнику 11 класу Ставківського ліцею Юрик Я.В.