До уваги НПП та аспірантів!!

Запрошуємо на “Зустріч з лідером“- вебінар “Вдосконалення викладання у вищій освіті – від лідерства індивідуального до лідерства інституційного
29 березня, 15:00 – 16:30, платформа ZOOM

Спікер: Світлана Калашнікова, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України; радник при дирекції Інституту вищої освіти НАПН України; член Національної команди експертів з реформування вищої освіти; національний координатор міжнародних проєктів «Програма розвитку лідерства у вищій освіті України» (Британська Рада в Україні, 2016-2019) та «Програма вдосконалення викладання у вищій освіті України» (Британська Рада в Україні, 2019-2022); керівник проєкту «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» (Програма «Підтримка ЄС переміщеним закладам вищої освіти на сході Україні», 2020-2024); член Керівної ради проєкту «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до підтримки викладацької досконалості» (Програма ЄС Еразмус+, 2021-2024)

Чекаємо всіх кому актуальна проблема підвищення якості викладання у вищій освіті.
Обговоримо:
-Актуальність проблеми вдосконалення викладання в університетах та її зміст.
-Моделі та інструменти реалізації.
-Наявні практики та перспективи розвитку.
-Роль індивідуального та інституційного лідерства.
-Презентація монографії «Вдосконалення викладання у вищій освіті: теорія та практика».

Реєстрація за посиланням: https://tinyurl.com/5eaujaa2