Толока на городищі “Дикий Сад”

Шануючи традиції студенти, співробітники та випускники університету відзначили Міжнародний день археолога толокою на Городищі періоду пізньої бронзи “Дикий Сад”, що є визначною памяткою історії та археології міста Миколаєва та баготорічною базою проходження археологічної практики студентами-істориками.

Викладачі кафедри історії висловлюють подяку Владиславу Мируну, за ініціативи, щодо її проведення. Нашим випускникам Владиславу Довбні (аспірант), Віталію Кучеру, Юрію Жирку та всім нашим студентам університету, які знайшли час та бажання працювати у досить складних умовах. До роботи залучилися й наші студенти першокурсники.

Історико-археологічна спадщина, яка зберігається завдяки зусиллям наших археологів, викладачів сприяє обʼєднанню всього колективу університету. Прикладом є те, що ініціатором толоки від студентської ради університету виступила Катерина Кузьміна студентка спеціальності “Спеціальна освіта” (Логопедія).

Свідченням взаємодії з всіма ланками університету є активна участь головного зберігача історичної памʼяті вузу Олександра Хаєцького.

Студенти пропонують продовжити облаштування історичної перлини Миколаївщини у вересні, аби в подальшому відновити проведення екскурсій.

Please follow and like us: