ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

8 листопада 2023 року кафедра історії організувала і провела дві профорієнтаційні зустрічі для учнів 11.1 та 11.2 класів ПЗЗСО IT STEP SCHOOL м. Одеси..

Викладачі кафедри ознайомили учнів з переліком спеціальностей та освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в МНУ імені В.О. Сухомлинського, концентруючи
увагу саме на програмах історичного фаху «Середня освіта (Історія)» та «Історія та археологія». Учням докладно висвітлено умови вступу до Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації зустрічі директору ПЗЗСО IT STEP SCHOOL Корчовому С.В. та вчителю історії, правознавства та громадянської освіти ПЗЗСО IT STEP SCHOOL Кабалю М.В.