Дослідницькі стипендії для молодих українських науковців за програмою Ukraine in European Dialogue Junior Fellowship

Це можливість протягом чотирьох місяців працювати над своїм дослідженням в стінах Інституту гуманітарних досліджень Відня. У вас буде щомісячна стипендія розміром до 3000 євро, зручний робочий простір та доступ до усіх ресурсів Інституту.

Що отримаю?
➡️Щомісячну стипендію. 2 500 євро якщо ви ще навчаєтеся. 3 000 євро — якщо вже захистили дисертацію.
➡️Можливість протягом чотирьох місяців працювати над своїм дослідженням — з вересня 2024 року по червень 2025 року.

Ця стипендія для українських науковців, які здобувають або вже отримали PhD у сфері гуманітарних або соціальних наук після 2019 року

Дедлайн: 28 січня 2024.

Деталі та заявка