Ювілейна ХV-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука. Студентство. Сучасність. Незламність поступу української молоді»

17-18 травня 2024 р. в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського у змішаному (очно-дистанційному) форматі відбулась ювілейна ХV-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука. Студентство. Сучасність. Незламність поступу української молоді»

У роботі конференції взяли участь понад 250-ти осіб, з них більше 100 з інших навчальних закладів. Учасниками конференції стали викладачі, здобувачі освіти та науковці з різних закладів вищої освіти України, зокрема:
     – Запорізький національний університет
     – Бердянський державний педагогічний університет
     – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка
     – Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка та ряд інших закладів вищої освіти України.

Метою конференції стало залучення її учасників до обговорення актуальних питань патріотичного виховання дітей та молоді, з’ясування засад формування особистості, обмін досвідом, координування напрямків та змісту науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти за наступними напрямками:
     1. Ідеї Василя Сухомлинського в контексті інтеграції до європейського освітнього простору;
     2. Актуальні проблеми наступності та перспективності в забезпеченні дошкільної і початкової освіти в умовах нової української школи;
     3. Інтеграція української історичної науки у світовий науково-освітній простір в умовах воєнного стану;
     4. Теоретичні та прикладні аспекти розвитку філологічної освіти в Україні та в країнах Європейського освітнього простору;
     5. Актуальні проблеми професійної підготовки майбутніх вчителів музичного мистецтва в умовах освітньої трансформації;
     6. Психолого-педагогічні умови розвитку особистості в сучасних реаліях українського суспільства;
     7. Інноваційні технології по підготовці фахівців з фізичної культури;
     8. Актуальні проблеми та перспективи забезпечення якості освіти природничих наук в умовах нової української школи;
     9. Синергія економіки та креативності: перспективи, виклики та стратегії кроссекторального співробітництва.

За результатами роботи конференції очікується видання збірника матеріалів.