Всеукраїнська (онлайн) науково-практична конференція «Сучасна освіта: проблеми, реалії та перспективи»

29 квітня 2021 р. у Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського відбулась Міжрегіональна науково-практична онлайн-конференція «Сучасна освіта: проблеми, реалії та перспективи». Організатором конференції виступила кафедра історії факультету педагогіки та психології МНУ імені В.О. Сухомлинського.  Оргкомітет конференції представлений провідними ученими України у галузі Читати далі…

Круглий стіл «Екологічні катастрофи людства у пам’ятках історії та культури»

26 квітня 2021 року  в роковини найбільшої екологічної катастрофи людства аварії на Чорнобильській АЕС,  за ініціативи студентів магістратури спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) студентами другого курсу спеціальностей 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія організовано та проведено круглий Читати далі…

До уваги бакалаврів, магістрів та аспірантів: конкурс наукових статей «Мистецтво жити разом-2021».

Міністерство освіти і науки України оголосило про проведення VII-го конкурсу наукових статей «Мистецтво жити разом-2021». До участі запрошуються бакалаври, магістри та аспіранти державних і приватних закладів вищої освіти України за науковими напрямками: Історія Релігія Мова Суспільно-політичне життя Правове життя Особиста позиція Читати далі…

Круглий стіл «Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та практики»

Американські Ради з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» запрошують на круглий стіл «Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та практики» Коли: 29 квітня 2021 року Тривалість: 10.00 – 13.00 Місце проведення: онлайн, YouTube https://youtu.be/xYDvLIwlzDk Читати далі…

Дискусія «Чорнобильська історія: Як ми говоримо і що думаємо про катастрофу 35 років потому?»

За 35 років після Чорнобиля виросло не одне покоління дітей і змінився не один дискурс про Чорнобиль. Зміни відбуваються не лише в Чорнобильській Зоні відчуження, але і в нашій пам’яті. Ми забуваємо імена героїв-пожежників, перетворюємо зону на туристичну Мекку, а Читати далі…