Автор: denal80 | 25.04.2018 | 9:09 | В рубриках: Без рубрики

Кафедра політології стала комунікаційним майданчиком для обласного злету  краєзнавців – дослідників «З думою про рідний край». Спільно з Департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді підготували та провели вказаний захід. На Зліт прибула учнівська молодь Миколаївщини з Баштанського, Веселинівського, Єланецького, Новоодеського, Вітовського, Снігурівського, Миколаївського районів, міст Южноукраїнска та Миколаєва.

Пленарна частина заходу розпочалась з виступу Ніколаєнко Наталії Олександрівни, доктора політичних наук, професора,завідувача кафедри політології на тему: «Особливості політичних знань в сучасному вимірі гібридної війни». Естафету виступів підхопили студенти спеціальності «політологія»- Лемішевська Олександра та Стебліна Яна, котрі виступили з доповідями про сучасні проблеми молоді, роль особистості в суспільстві. Викладачі кафедри політології  для учнів шеіл миколаївської області провели політичний квест «Україна – моя Батьківщина» та ділову гру «Вибори Президента країни»: дискусії, обговорення, презентації програм. Для вчителі, наукових керівників та консультантів Малої академії наук проф. Ніколаєнко Н.О. та доц. Ворчакова І.Є. модерували тренінги: «Роль медіаосвіти у програмах сучасної української школи» та «Вплив гендерних стереотипів на політичну соціалізацію».

Эта запись была опубликована 25.04.2018в 09:38. В рубриках: Без рубрики. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Комментарии пока закрыты, но Вы можете оставить трекбек со своего сайта.