Відкриття виставки «Донбас: переPROчитання образу»

14 березня о 12.00 в Миколаївській обласній універсальній бібліотеці відбулося відкриття виставки інформаційно-просвітницьких стендів «Донбас: переPROчитання образу». Виставка була приурочена до Дня українського добровольця.
На відкритті виставки були присутні студенти І курсу історичного факультету разом з деканом Оксаною Валеріївною Господаренко та заступником декана Наталією Володимирівною Калкутіною.

Перед присутніми виступили керівник апарату Миколаївської облдержавдміністрації Олександр Демчук,  керівник авторського колективу видання «Миттєвості війни» Сергій Макарчук, доброволець батальйону «Фенікс» 79 бригади Ілля Шполянський, військовий капелан отець Володимир.
Стенди містять маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Державного архіву Донецької області.