У читальній залі МНУ імені В.О. Сухомлинського 31 жовтня 2019 року відбулася відкрита кураторська година у формі тренінгу «Знайомство».  Її метою  стало опанування моделями толерантної поведінки, а також здатністю застосовувати засоби і технології професійної взаємодії з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Учасниками заходу стали студенти 104/К групи історичного факультету та куратор групи, д.і.н., доцент Буглай Н.М.

В ході тренінгу студенти завдяки невимушеному спілкуванню поглибили свої знання про особисті якості та особливості внутрішнього світу один одного і дізналися про досягнення та мрії своїх одногрупників.

Під час обговорення теми тренінгу студенти виявили бажання ознайомитися з експонованою книжковою виставкою «Миколаївські видавництва».