«Європейський вибір України та Миколаївщина»

Основна мета діяльності кафедри історії – підготовка кваліфікованих фахівців своєї справи, які проявляють здатність навчатися впродовж життя та постійно підвищувати свій професійний рівень. Для реалізації цієї мети, студенти 2, 3 та 5 курсів кафедри історії (спеціальність 014.03 Середня освіта(Історія) та 032 Історія та археологія) долучилися до роботи обласного круглого столу «Європейський вибір України та Миколаївщина» (до 25-річчя вступу України до Ради Європи (1995 рік), 75-ї річниці від дня прийняття Статуту ООН та створення Організації Об’єднаних Націй (1945 рік)), який проводився кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час роботи круглого столу, студенти мали можливість ознайомитися з передовими та дієвими практиками вивчення означеної тематики у шкільних курсах історії та громадянської освіти. Зокрема, відзначили виступи:

Неріус Бабінскас,доктор наук, кафедра теорії історії та культури Вільнюського університету, м. Вільнюс, республіка Литва

Георгій Мацукатов,голова Товариства греків Литви «Понтос», м. Вільнюс, республіка Литва

Ігор Ніколаєв,доктор історичних наук, завідувач кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Олександр Агинський,учитель історії та правознавства Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради

Олена Іртищева,методисткафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Раїса Воробйова,учитель історії та правознавства Романовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради.