Підсумкова атестація магістрів 2020

Традиційно грудень – місяць підбиття підсумків за рік. На кафедрі історії цей тиждень став підбиттям підсумків навчання для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітніми програмами «Середня освіта (Історія)» спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія), «Етнологія» та «Археологія» спеціальності 032 Історія та археологія.

Ґрунтовні теоретичні знання, комунікабельні, обізнані в основних тенденціях сучасної педагогічної та історичної науки – висновок Голова екзаменаційної комісії цього року, доктора історичних наук, доцента БаковецькоїО.О.

Кафедра історії висловлює подяку голові екзаменаційної комісії, за гарні відгуки та продуктивну роботи протягом тижня і вітає своїх випускників.

Легкого професійного шляху, кар’єрного зростання та наукових звершень!!!!