Працюємо на результат: Мастер класс “Построение обратной связи”

Триває активна підготовка студентів-істориків до виробничої педагогічної практики в умовах карантинних обмежень. Поповнюємо отримані теоретичні знання досвідом зарубіжних педагогів, зокрема під час участі у майстер-класі «Побудова зворотногозв’язку» від директора Belgian Educational Council, міжнародного експерта з освітніх технологій, тренера Аксани Позднякової, який відбувся 21 січня 2021 року.

Студенти 4 та 5 курсуспеціальностей 014 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія під керівництвом к.і.н., ст. викладача Маринченко Г.М., в рамках підготовки до активної виробничої практики та вивчення курсів з методики викладання історії, ознайомилися з практичними порадами щодо налаштування зворотного зв’язку зі здобувачами освіти та на практиці перевірили в аспекті роботу сервісів Pollev та Wizer.me.