Онлайн-презентація виставки «Українська революція 1917-1921 рр.: регіональний вимір»

21 січня Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою відбулась онлайн-презентація виставки інформаційно-просвітницьких плакатів «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір», присвячена Дню Соборності Українина платформі ZOOM.

Співробітники відділу соціокультурної діяльності МОУНБ представили експозицію, що була підготовлена Українським інститутом національної пам’яті, зокрема продемонстровано документи Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного і матеріали з особистих архівів істориків-науковців.

Крім того, студенти 3 курсу  спеціальності 014 Середня освіта (Історія) та 5 курсу спеціальності 032 Історія та археологія мали можливість почути про події на періоду Української Центральної Ради Миколаївщині від дослідника цих подій, завідувача кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили, професора, доктора історичних наук Котляра Юрія Вадимовича.

Пам’ятаємо історію, шануємо традиції.