Публічна лекція: «Генії і музи»

Формування креативного та всебічно обізнаного професіонала – пріоритетне завдання кафедри історії. З цією метою викладачі кафедри історії постійно залучать студентів до участі у різних заходах, з метою поглиблення отриманих знань.

Так, студенти 2 курсу, спеціальностей 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія, в рамках вивчення курсу «Музеєзнавство» (викладач Маринченко Г.М.) 11 лютого 2021 р., долучалися до публічної лекції «Генії і музи» в рамках просвітницького циклу «Пів години на мистецтво» від Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького.

Під час лекції, студенти-історики дізналися ким були жінки, які дивляться на нас з полотен Боттічеллі і Брюллова, Рембранта і Рафаеля, Рубенса і Леонардо да Вінчі? Муза – дружина, муза – коханка, муза – недоторканий скарб, муза – недосяжний ідеал, муза – одна із сотен муз, муза – єдина на все життя, одна муза для багатьох художників? та багато нового про митців різних епох, їх творчі пошуки і знахідки.