Звітна конференція з педагогічної практики: 3 курс

Відповідно до навчального плану у студентів спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) проходила навчальна практика з методики навчання історії та правознавства.

Термін проходження практики: з 15 по 27 лютого 2021 року

Завдання практики: оволодіння вміннями і навичками цілеспрямовано спостерігати і аналізувати навчально-освітню й виховну роботу вчителя історії та правознавства у ЗЗСО, співвіднесення із повсякденними шкільними реаліями теоретичних знань, отриманими під час вивчення психолого-педагогічних дисциплін, формування у студентів-практикантів творчого дослідницького підходу до майбутньої професійної діяльності в умовах змішаного навчання за допомогою сучасних інтернет-сервісів, мобільних додатків та онлайн-платформ, зокрема Google-Classroom.

Основне завдання практики досягнуто, про що і прозвітували студенти 3 курсу на звітній конференції 10.03.2021 року.

Під час звітної конференції обговорили основні проблеми організації навчального процесу у 5-9 класів в умовах змішаного та дистанційного навчання, студенти продемонстрували розробки власних уроків та побудували дерево «Вражень з практики» та дерево «Побажань, щодо вдосконалення практичної підготовки студентів».