Шевченківські дні на кафедрі історії

Формування успішного, креативного, соціально-активного професіонала та патріота – пріоритетне завдання кафедри історії. Теоретична підготовка справжніх істориків не обмежується аудиторними заняттями, а й їх активністю в організації та проведенні тематичних заходів.

Так, 9-10 березня 2021 р. студентами та викладачами кафедри історії організовано та проведено низку заходів щодо вшанування 207 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Так, студенти магістратури спеціальності «032 Історія та археологія»  облаштували тематичний куточок творчості Т.Г. Шевченка.

Студенти 2 курсу взяли участь у покладанні квітів Великому Кобзарю.

Літературний вечір поетичної творчості Тараса Григоровича організували викладачі кафедри Л.М.Хрящевськата Г.М.Маринченко), а студенти 1, 2 та 3 курсу озвучили твори великого українського поета.

А ось студенти 414 та 514 групи організували перегляд та обговорення сучасної екранізації поеми «Катерина»