Крок назустріч абітурієнту – 2016

14 січня до Інституту історії, політології та права МНУ імені В. О. Сухомлинського завітали учні 10 та 11 класів ЗОШ № 50 м. Миколаєва зі своїми наставниками. Під час зустрічі перед гостями виступили директор Інституту д. і. н., професор М.М. Шитюк, завідувач кафедри методики виладання суспільствознавчих дисциплін, д. і. н. М. М. Зеркаль, та викладачі к. і. н. А. О. Нікора, к. і. н. О. П. Хаєцький, Д. В. Філатов. Гостей ознайомили з особливостями вступу до навчального закладу та перспективами отримання в ньому затребуваних суспільством спеціальностей. Для майбутніх абітурієнтів було проведено екскурсії по етнографічній та по археологічній експозиціях, була оглянута старовинна будівля, навчальні аудиторії, бібліотека.
Захід проведено в рамках укладеної нещодавно угоди між кафедрами методики викладання суспільствознавчих дисциплін (зав. кафедрою д. і. н., проф. М. М. Зеркаль), історіографії, джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін (зав. кафедрою д. і. н., проф. В.А. Пархоменко) та ЗОШ № 50.