ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

14 березня 2023 р. викладачами кафедри історії МНУ імені В.О. Сухомлинського проведено профорієнтаційний захід агітаційного характеру для учнів 11 класу Криничанського ліцею імені В.Л. Мусіяки Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Випускники ліцею ознайомились з переліком спеціальностей за якими здійснюється підготовка в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського та умовами вступу для навчання у 2023 році.

Також познайомилися з освітніми програмами, за якими здійснює підготовку здобувачів вищої освіти кафедри історії, а саме “Середня освіта (Історія)” та “Історія та археологія”.

Дякуємо директору ліцею Сергію Дмитровичу Кичатому за запрошення та можливість поспілкуватися з учнями.

Дякуємо всім присутнім учням  та вчителю історії Віктору Сергійовичу Дробному за плідно проведений час!